Hoşgeldiniz Bugün 25 Nisan 2015

İş hayatında stil sahibi olmak

ÖNCEKİ <<<
ada

Eveet Hanımlar .. İş yerlerinde Özellikle Ofis ortamında çalışan bayanlarımızın nasıl giyinmesi , şık olmaları ve ofisde stil sahibi olmalarını sağlıcak bilgileri sizlere aktaracağız.. Öncelikle ofisde çalışan hanımlarımızın genel olarak hepsi bilgisayar başında oldugu için iş saatleri içinde genelde oturuyor .. ama stil sahibi olmak için hiç bir şey engel değildir.. iş yerinde diğer arkadaşlarınaza göre daha şık giyinmek için www.modaseason.com takip edin sizde tarz olun.. 1- GÖMLEK GÖMLEK resmiyettir şıklıktır. asalettir. beyaz gömlek iş kadının olmazsa olmazıdır.. beyaz gömlek işe verilen önemi artırır iş yerinde stil sahibi olmanın altın kuralıdır gömlek.. gömleği kombinliyeciğiniz şeyler pantolon etekle sınırlıdır .. bunlarla ve kullanacagınız aksesuarlarla güzel stile kavuşursunuz..

iş hayatanda ikinci önemli kural 2- ELBİSE Elbise bir hanımefendi için hanım hanım görünmek için en önemli parçadır.. düz sade bir elbise sizin ne kadar düzenli oldugunuzu şık oldugunuzu gösterir..

3- Etek etek iş yerlerinde en çok kullanılan kıyafetlerdir.. gömlekle penyelerle oluşturalacak kombinler kısa kravatlarla oluşturaacak güzel şık kombinasyonlar gerçekten çok şık olacaktır.. 4-Pantolon pantolonda etek gibi gömleklerinizle yapacağınız kombinler sizi iş yerleirnizde ( ofis ortamlarında ) rahat ettirecektir..

Unutmayın iş arkadaşlarınız nasıl giyindinizi eleştirebilir.. ama siz stil ve t arz olursanız her zaman stil sahibinizi merak ederler. ayrıca YUKARIDAKİ MENÜDEN STİL DANIŞMANI Butonuna tıklayarak size özel bir stil danışmanı isteyebilirisniz..İş Hayatında Stil Sahibi Olmak
Bir önceki yazımız olan Elbise modasında son trendler başlıklı makalemizde 2014-2015 elbise modası, elbise modası ve trend elbiseler yeni hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap