Hoşgeldiniz Bugün 23 Nisan 2020

Dwayne Johnson karantinada spor salonuna kapandı

ÖNCEKİ <<<
ada

Forbes’a göre dünyanın en çok kazanan oyuncusu ‘The Rock’ lakaplı Dwayne Johnson, karantina günlerinde evi kapattı, ancak spor salonundan yoksun bırakılmadı. Oyuncu salgın günlerinin çoğunu lüks konağın spor salonunda geçiriyor.
‘Rock’ lakaplı ünlü aktris Dwayne Johnson, herkes gibi evde karantina harcıyor.
47 yaşındaki Amerikalı aktris zamanının çoğunu Los Angeles evinde spor yaparak geçiriyor.
Ünlü oyuncunun sosyal medyadan video yayınları da lüks konakta bulunan özel spor salonunu ortaya koyuyor.
Johnson’ın evinin bahçesinde şeffaf çatılı bir çadır olarak kurulan spor salonuna verilen isim Iron Paradise, yani Iron Paradise.

Birçok spor ekipmanı içeren spor salonu, Johnson’un yaşam tarzını ortaya koyuyor. Ünlü oyuncu ilk ağırlık eğitimini yaptığında 13 yaşındaydı, ancak babası, güreş efsanesi Rocky Johnson ile beş ve altı yaşından beri spor salonuna gidiyordu.

“ÇOCUK OLDUĞUMDA PARK YOLU SPOR SALONUNA GİTMEK İSTİYORUM”

Ünlü oyuncu ile yapılan röportajda, “Diğer babalar çocuklarını oyun alanlarına götürürlerdi. Babam beni spor salonuna götürdü ve aldığı spor salonlarında zor iş de yapıldı. Ağırlıkları görmeliydin. Birlikte spor salonuna gitmek bizi daha da yakınlaştıran bir deneyim oldu, bu yüzden çok erken yaşta zor işin yerini hiçbir şeyin alamayacağını fark ettim. “

Fast & Furious serisinin ünlü oyuncusu, hem 2016 hem de 2019’da dünyanın en kazanan oyuncusu seçildi.

Forbes dergisi, Johnson’un yıllık geliri 89.4 milyon dolar olduğunu açıkladı.

Johnson tam bir gişe canavarı olarak kabul edilir. Geçmiş filmlerde gişe başarısı, gelecekteki filmler için daha fazla ödeme olarak geri döner. Ünlü aktörün başrolünü oynadığı 2013 yılında yapılan Hızlı ve Öfkeli 6 filmi 788.7 milyon dolar, San Andreas filmi 2015 474 milyon dolar ve Hızlı ve Öfkeli 7 filmi 1.5 milyar dolar kazandı. Central Intelligence ayrıca dünya çapında 210.3 milyon dolarlık gişe merkezi ile dikkat çekerken, son filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 760.4 milyon dolar hasılat yaptı.

Bir önceki yazımız olan Sivas'ta bir köy karantina altına alındı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap