Hoşgeldiniz Bugün 26 Haziran 2015

4 Kapılı Porsche’ye özel versiyon: Panamera Edition

ÖNCEKİ <<<
ada

Porsche’nin güdük sürede otomotiv efsaneleri beyninde giren Panamera modeli, Edition zatî versiyonuyla yeniden şekillendi.
Standart olarak maruz paralıca donanımı ve özel tasarımıyla nazarıitibar çeken Panamera Edition, benzinli ve dizel motosiklet seçenekleriyle tercih edilebiliyor

Porsche Panamera Edition’ın, farklılığı ilk bakışta hücre çarpıyor. yenilenmiş çizgileriyle henüz hareketli bir yapıya munsap otomobilin pencereleri, yağız kadeh çerçeveleri elan bariz hale getirildi.
Panamera Edition’ın başka versiyonlara bakılırsa farkları beyninde dü renkli, Siyah-Bej cilt döşeme, cemi destek başlıklarına rölyef olarak mamul Porsche logosu, spor tasarımlı yönelteç simidi, bap girişinde bulunan “Edition” yazılı sınav kapı eşikleri ve mahsus paspaslar bulunuyor. ayrıca 19 inç jantlarında, mülevven Porsche logosu da belde alıyor.

Panamera Edition, zevküsefa ve curcunalı sistemleriyle de öne çıkıyor. ölçünlü olarak sunulan Porsche komünikasyon Yönetimi (PCM) sistemi, 7 parmak dokunmatik ekranı ile ses, yönleme ve bildirişim özellikleri muayene edilebiliyor.
Otomobilde çılgın bir ün deneyimi garantisi veren 585 watt Bose Surround Sound System’in 14 hoparlörü bile bulunuyor. Otomobilin, ölçün donanımları arasında Porsche deli dolu asıltı Yönetimi (PASM), Porsche etkin çerağ Sistemi kullanılan bi-xenon farlar, ön ve arka park Asistanı ile gelişememiş vites kamerası ve direksiyonu hıza nazaran ayarlayan Power Steering Plus zemin alıyor.

Türkiye’de 300 Hp kuvvet üreten dizel motosiklet seçeneğiyle Haziran ayından itibaren satışa sunulan Panamera Edition Diesel, 220.500 €’dan başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.
Bir önceki yazımız olan Yerli otomobil için imzalar atıldı başlıklı makalemizde yerli otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap